736_1_loyalty_1
АВТОМОБІЛІ ВІКОМ ВІД 3-Х РОКІВ

Сподіваємось, що за роки експлуатації Ваш автомобіль дарував Вам тільки приємні емоції та справжнє задоволення від водіння. Ми впевнені, що три роки для Вашої Toyota – це зовсім не вік! І навіть якщо гарантія на автомобіль закінчилась – це не причина відмовлятися від високоякісного сервісного обслуговування в офіційного дилера.

Ми підготували спеціальну програму лояльності для автомобілів Toyota, яким виповнилось три і більше років (або з пробігом понад 100 000 км). Відповідно до цієї програми, автовласник будь-якої моделі Toyota може придбати запасні частини, здійснити технічне обслуговування чи ремонт авто на досить приємних умовах. Спеціальна знижка на дані послуги діє також для автомобілів Toyota, придбаних за межами офіційної дилерської мережі Toyota в Україні, незалежно від їхнього віку та пробігу.

Розмір знижки на сервісні послуги та запасні частини для автомобілів "негарантійного віку"**:

  • Знижка на послуги до 10%
  • Знижка на запасні частини  до 10 %***

Не варто довіряти послугам сумнівних сервісних станцій!

Зі значною економією Ви можете обслуговувати свій автомобіль на офіційному сервісі Тойота Центр Полтава.

Тут працюють висококваліфіковані фахівці і використовуються лише оригінальні запасні частини.

* На запчастини знижка діє тільки за умови їхнього встановлення у сервісному центрі Тойота Центр Полтава. Знижка не поширюється на відновлювальні роботи, аксесуари, високоцінні вузли та агрегати (двигуни, трансмісії тощо). Дана знижка та інші акційні знижки не додаються. 
** «Негарантійний вік» поширюється на автомобілі Toyota, вік яких перевищує три роки (або з пробігом більш ніж 100 000 км), або придбаних не в офіційній дилерській мережі Тойота в Україні.
*** Програма діє для фізичних осіб з 02.01.2021 по 31.12.2021 р.

 
737_1_loyalty_2
ДЕГУСТАЦІЯ СЕРВІСУ

Офіційний сервісний центр Тойота Центр Полтава підготував цікаву пропозицію для своїх нових Клієнтів. Якщо Ви жодного разу не користувались нашими сервісними послугами, то зараз найкращий час це зробити!

Кожен новий Клієнт нашого дилерського центру отримує одноразову знижку 10% на сервіс та 10% на запчастини Toyota! Тож Ви зможете не тільки зробити якісний ремонт свого автомобіля на офіційному сервісі Toyota, а й значно заощадити при цьому.

*Лише для фізичних осіб. На запчастини знижка діє за умови їхнього встановлення на сервісному центрі Тойота Центр Полтава. Знижка не поширюється на відновлювальні роботи, аксесуари, високоцінні вузли та агрегати (двигуни, трансмісії тощо). Дана знижка та інші акційні знижки, не додаються.

** Акція діє з 02.01.2021 по 31.12.2021 р.

 
738_1_loyalty_3
КРАЩІ ДНІ ТИЖНЯ ДЛЯ СЕРВІСУ

Офіційний сервісний центр Тойота Центр Полтава оголошує Кращі дні для сервісу Toyota!

Щонеділі кожен Клієнт отримує додаткову знижку 5% до номіналу власної карти за програмою лояльності Drive2U на послуги (технічне обслуговування, поточний ремонт) і запчастини (для проведення робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту) автомобілів Тойота!

* Акція діє для фізичних осіб щонеділі з 02.01.2021 по 31.12.2021 р. Клієнту надається додаткова знижка в розмірі 5% на послуги і запчастини на технічне обслуговування та поточний ремонт. Розмір знижки вказаний у співвідношенні з попередньою ціною реалізації товару / послуг / робіт, що діяла на 31.12.2020 р. Знижки не додаються до інших акційних знижок та не поширюються на автошини, акційні товари, додаткове обладнання і відновлювальний ремонт.

 
739_1_loyalty_4
ПОСЛУГА ТАКСІ

Залишаєш авто на сервіс? Ми подбаємо про Вашу мобільність

Офіційний дилерський центр Тойота Центр Полтава пропонує своїм Клієнтам, котрі залишають власні автомобілі для проведення ТО* (технічне обслуговування 30, 60, 90 тис. км), скористатися послугами таксі.

Залишивши авто на сервісі, Ви збережете свою мобільність у пересуванні містом завдяки таксі, яке турботливо замовить для Вас хостес сервісного центру. Таксі безкоштовно довезе Вас від нашого дилерського центру до необхідного Вам місця призначення та знову привезе до нас, щоб Ви змогли забрати своє авто (у межах 30 км і/або 240 грн.).

* Пропозиція діє для фізичних осіб з 02.01.2021 по 31.12.2021 р., Клієнтів Тойота Центр Полтава, які замовляють проведення робіт: ТО-30, ТО-60 або ТО-90.

 
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля