fasadnew
Ласкаво просимо до бізнес-класу!

Дилерський Центр Тойота Полтава заснований у 2007 році і активно розвивається для того щоб зробити спілкування з Клієнтами максимально приємним і затишним, відповідно до принципу "Кайдзен", що, в перекладі з японської, означає «безперервне вдосконалення», компанія динамічно зростає і розвивається.

У нашому дилерському центрі кожний клієнт завжди отримає комплексну кваліфіковану консультацію щодо будь-якої представленої в офіційній дилерській мережі моделі Toyota. Найкращі фахівці відділу продажу автомобілів не лише ознайомлять з технічними особливостями кожного авто, а й допоможуть обрати найвигідніші умови кредитування та страхування автомобіля. Завдяки нашому сервісному центру, який надає повний спектр послуг, є можливість оперативно встановити на будь-яку модель Toyota оригінальні аксесуари та запасні частини, провести гарантійний чи відновлювальний ремонт транспортного засобу.

Важливою перевагою нашого дилерського центру є спеціально облаштована траса для проведення тест-драйву позашляховиків з модельного ряду Toyota. Завдяки цьому кожний потенційний власник Тойоти може на повну силу відчути поведінку автомобіля на бездоріжжі.

Тож якщо Ви – великий поціновувач якісних, надійних, ресурсних автомобілів з висококваліфікованим обслуговуванням повного циклу, Тойота на Столичному – Ваш правильний вибір надовго. Адже наша ціль – бути № 1 у серцях і думках наших клієнтів!

korpilo
Ірина Шевич
Начальниця відділу продажів
filippova
Олена Філіпова
Продавець Консультант
yushkov
Антон Юшков
Продавець Консультант
podopryhora
Наталія Подопригора
Керівник відділу сервісного обслуговування
sherbak
Антон Щербак
Сервісний консультант
skripel
Олександр Скрипель
Інженер з гарантії
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля