Тойота центр Полтава ТОВ «Компанія «Стар Лайн»
м. Полтава, вул. Європейська, 66.

Оригінальні запасні частини

Оригінальні запасні частини до автомобілів Toyota відповідають найсуворішим нормативам якості та стануть запорукою тривалої експлуатації вашого автомобіля Toyota.

Для того, щоб бути на 100 % впевненими у своєму автомобілі, ми рекомендуємо використовувати оригінальні запасні частини Toyota. Всі оригінальні вузли та запасні деталі Toyota схвалені до використання конструкторськими бюро, які створили ваш автомобіль. Ці запчастини:


Бездоганна репутація компанії «Тойота» у сфері якості має за основу продуману конструкцію, бездоганне виконання та експлуатаційну надійність наших автомобілів. Ці ж принципи поширюються на наші оригінальні запасні частини. Вони виготовляються із якісних матеріалів та у відповідності до таких самих високих виробничих нормативів, які було застосовано до виробництва вузлів та агрегатів вашого автомобіля під час збірки. Крім того, ви завжди зможете покластися на нас: ми гарантуємо оперативну доставку запасних частин та якісне технічне обслуговування.

Для безпечної та безпроблемної експлуатації обирайте оригінальні запасні частини Toyota! З метою придбання запчастин, будь ласка, звертайтеся до офіційних дилерів Toyota.

Акція Ціни на запчастини знижені
Максимальний розмір знижки досягає до 64% *.

Шановні клієнти, раді повідомити Вам про приємну новину - ціни на оригінальні запчастини для автомобілів Toyota знижені! Максимальний розмір знижки досягає до 64% ​​*. Це невід'ємний крок назустріч кожному власнику Toyota, що дозволить не тільки запропонувати запчастини за привабливішою вартості, але і зробить сервісне обслуговування у офіційного дилера більш доступним. Якщо Ви не побачили вартість на потрібні запчастини, уточнюйте, будь ласка, за номером телефону: (044) 492 7000. З детальною інформацією про вартість запчастин та розмір знижки можна ознайомитися нижче, вибравши відповідну модель.

Запит по наявності та ціні

Наш склад забезпечує безперервну та оперативну роботу станції технічного обслуговування.
Заповнивши запит на замовлення запчастин співробітники відділу негайно зв'яжуться з Вами і нададуть всю необхідну інформацію, щодо наявності на складі чи придбання запчастин.

Детальну інформацію можна отримати у відділі запчастин та аксесуарів по телефону: 050 404 11 60

Якщо у Вас виникло питання - напишіть нам